.

.

New
OMIDM Телефон Стојат,Десктоп Телефон Носителот Круг Висината Прилагодливи, 1 Телефон Микрофон Носителите на Live Stream Видео Мобилен Телефон Носителот Црна

OMIDM Телефон Стојат,Десктоп Телефон Носителот Круг Висината Прилагодливи, 1 Телефон Микрофон Носителите на

DEN 2480.16

Количина на стоки
Достапно

Овој телефон застане е направен од јаглероден челик + ABS,повеќе бесплатно снимање агол,.Десктоп живо заграда, мал и лесен,и може да се користи кога тоа е брзо ширевте,Повик фанови колку што сакате.Мултифункционален микрофон во живо стојат,мулти-прилагодливи агол ротирачкото,.Дизајниран мобилен телефон позиција и микрофон позиција,Користи : Selfie,гледајте филм,во живо,снимање, студио,на отворено.Сега е ера на webcasting, оваа телевизија емитува полица е многу погодна за вас,Драги : Мојата телевизија емитува телефон застане не вклучуваат мобилните телефони и микрофон.Име на производ : во Живо Мобилен Телефон Holder Product материјал : јаглероден челик + ABSFixing метод : desktop Uses : снимање,студио,Фотографии, во живо,selfie,гледајте филм,outdoor Dear : Нашите производи не вклучуваат мобилните телефони и camerasprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината пред да купите.Поради прирачник за мерење, ќе има некоја грешка од 0-3cm.Ве молиме understand2. Предмети освен производите не се вклучени во производот photo3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има голем број на производи за вашиот референца.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат