.

.

New
Sweety Б. Ј Свадба Коса Чешел Злато за Жените Headpiece рачно изработени за Свадба Коса Додатоци

Sweety Б. Ј Свадба Коса Чешел Злато за Жените Headpiece рачно изработени за Свадба Коса Додатоци

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Деликатна свадба коса додатоци направени од таписерии керамички цвет, бисер,мека легура жица,100% рачно изработени и добро направена.Големина : Булчински на коса и чешел се мери 3.93 *1.96 инчи, на гранка е bendable така може да се наведнуваат на hairpiece саканиот изглед.Карактеристики : Оваа деликатна свадба коса чешел карактеристики романтична дизајн, неговите flowerlike дизајн го прави совршен додаток на вашата.Прилики : Совршен свадба коса додатоци одговара за свадба, деверуша, цвет девојка, свадби, ангажмани, communions, партии, proms и повеќе!.Пакет : подарок кутија за да го носат овој исклучителна невеста, чешел косата.Sweety Б. Ј основана во 2021, е нов бренд фокусирани на свадба додатоци и има широк спектар на свадба колекција.Работиме на големо и мало во меѓувреме,нашиот стремеж е да ви обезбеди со прекрасни рачно изработени модни додатоци во вашиот посебен ден.На Кинески стил свадба чешел косата е навистина одлична и ќе додадете романтична допир на било невести коса ансамбл!Оваа косата со чешел за свадба е изработени од бисери,висок квалитет на алуминиум, и мека легура жица.Тоа е лесен и флексибилен и може да оди со многу различни стилови на косата.Ќе се чувствувате екстра сончева на вашиот посебен ден со овој дел.Тоа ќе ги координира совршено со секоја свадба се облекуваат.Оваа косата со чешел за жените додатоци, не само костим за свадба ден, но исто така и за ангажмани, communions, партии, proms и повеќе!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат