.

.

New
LIUPENGWEI LED Самовила String Светла,10M~600M 100LED~6000LED 8 Режими Бакарна Жица Водоотпорен Декоративни Светилки Со Далечински Тајмер Затворен Отворено За Божиќ,Патио,Градина, Сва

LIUPENGWEI LED Самовила String Светла,10M~600M 100LED~6000LED 8 Режими Бакарна Жица Водоотпорен Декоративни

DEN 10878.96

Количина на стоки
Достапно

Водоотпорен Бакарна Жица Светлина - IP65 водоотпорен рејтинг, што значи дека може да биде погодна за отворен декорација.Ве молиме имајте на ум дека приклучокот не е водоотпорен.Водоотпорен високо-моќ мемориски контролер : Постојат 8 режими кои можат да бидат слободно избрани и контролирани, 1. Постојана светлина, 2. Бран форма промени, 3, континуирана промена, 4. Флеш промени, 5, бавно флеш промени, 6 светли и темни промени, 7. Сон Промени, 8 флеш промени.Безбедно за Употреба - Низок напон, кул да се допре и нема да се загрее.Детето и домашно милениче безбедно.За вклучување/исклучување на располагање, лесно да се работи,Ние ќе бидат базирани на локацијата на корисникот со посветен plug конвертор во производот (ВЕЛИКА британија/ЕУ).Може да се купи со доверба!.Применливи места : Овие слатки светлата можат да бидат обесени во градината, патио, тревник, тремот, портата, ограда, двор или било ќошиња на вашиот простор за spook вашите посетители на оваа ноќ на Вештерките Божиќ.Применливи фестивали : совршен за декорација на ноќта на Вештерките тема Божиќ партии, карневал, фестивал, прослава и посебен повод.Добредојдовте на нашиот shop Product Име : LED string Material : PC, led светилка beads Wire : челик Жица PVP line Function : Plug in Style : Нордиските style Popular елементи : мали fresh Color : Шарени , Црвена , Топло бела , Бела , Розова , Сина , Зелена , Purple Dimensions : 10m*100leds , 20м*200leds , 30m*300leds , 50m*500leds , 50m*1000leds , 50m*1800leds , 100*1000leds , 100*2000leds , 100*3600leds , 150m*1500leds , 200m*2000leds , 250m*2500leds , 300 метри*3000leds , 350m*3500leds , 400m*4000leds , 450m*4500leds , 500m*5000leds , 550m*5500leds , 600m*6000leds Voltage : 220 VPower : една светилка мушка 0.06 WOur производи имаат положено за LVD, EMC, BS1363 - KM73093, IP67 certification Lighting на владата : 8 видови на трепка mode Package вклучува : 1 x LED string Features : висока прозрачна ефикасност, ниска потрошувачка на енергија, долг животен век, висока безбедност фактор, може да бидат поврзани во серија, со опашка приклучок, рамни plug погоден за домашни socket Use опсег : свадба позадина изгледот.Уредување на хотели, ресторани, трговски објекти, домови, windows, клубови, Божиќ, ноќта на Вештерките, концерти, танц сали, итн.Ние ќе бидат базирани на локацијата на корисникот со посветен plug конвертор во производот (ВЕЛИКА британија/ЕУ).Може да се купи со доверба!Ве молиме имајте во предвид:Водоотпорен оценка е IP67, но напојување и контролорот не се водоотпорни, ве молиме да ги задржи подалеку од водата.По-продажбата на : времето За испорака е (1-2) дена, времето за испорака е (7-21) работни дена.Ако не сте добиле наредбата во рок од 30 дена, ве молиме да не контактирате на време и да се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат