.

.

New
ДОМА ОСВЕТЛУВАЊЕ 66ft Божиќ Декоративни Мини Светла, 200 LED Зелена Жица Самовила Ѕвездена String Светла Приклучете, 8 Осветлување Сцени, за Внатрешна Отворено Божиќ Дрво С

ДОМА ОСВЕТЛУВАЊЕ 66ft Божиќ Декоративни Мини Светла, 200 LED Зелена Жица Самовила Ѕвездена String Светла Приклучете,

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

66ft Божиќ string светла со 200 пурпурна индивидуални LED светилки.Секој Божиќ светла има крај-до-крај конекција, можете да се поврзете до 4 групи заедно да расветли еден поширок спектар. 8 Осветлување Функции : Нашата ноќта на Вештерките string светла имаат 8 осветлување начини : комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs, си поигруваше/flash, бавно исчезнат, трепкане/flash, и стабилна врска.Се вклопи во различни прилики, расположението, чувствата, празници, прослави, јубилеи итн.Притискање на круг копчето на трансформатор за да го промените осветлување режими. 29 V низок напон зелена жица string светла, може да се задржи на ниска температура државата по осветлување нагоре, за неколку часа, се обезбеди и да се зголеми безбедноста.Директно приклучокот и отстранете го за вклучување и исклучување.НИ стандард штекер, напон 110 V.Адаптер за да го првиот LED светло : 17ft.Вкупната должина(светла string и водечка линија) : 83ft.Силна градба ја прави string светла тешки и цврсти, и водоотпорен дизајниран string светла совршен за внатрешна отворено украси, идеален за Божиќ, свадба, забава, домашна, спална соба, ѕид, градина или балкон украси. 8 осветлување начини за да ги собере различни прилики, чувства, празници, фестивали итн.Со мемориска функција, се сеќавам на последниот поставување автоматски по сечењето на власт, не треба да ги ресетирате повторно.Дизајнирани да издржат дожд или топлина, идејата за внатрешна и надворешна декорација.Совршен за дома, спална соба, ѕид, градина, катира, партија, Божиќ декорација.Доаѓа со безбедноста на крај-до-крај приклучок, може да се поврзете до 4 групи заедно.Спецификации : Светлина, Боја : Виолетова LED Кол : 200 LED Светла String : 66ft Водечка Линија : 17ft Вкупна Должина : 83ft 66ft Божиќ string светла со 200 Пурпурна индивидуални LED светилки.Совршен за внатрешна и надворешна декорација.Божиќ партија, Денот на Вљубените, свадба, дома, прозорец, бања, фестивал, Одмор, покажува, ресторан, хотел, комерцијална зграда, шопинг центар и др. 29 V низок напон зелена жица string светла, може да се задржи на ниска температура државата по осветлување нагоре, за неколку часа, се обезбеди и да се зголеми безбедноста.Директно приклучокот и отстранете го за вклучување и исклучување.НИ стандард штекер, напон 110 V.Висока светла и светлосен интензитет, добри топлина дисипација, слаба светлина распаѓање, и да се создаде романтична живот за тебе.Адаптер за да го првиот LED светло : 17ft.Вкупната должина (светла string и водечка линија : 83ft.

Карактеристики на стоката

Length:
66ft
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат