.

.

New
3M : Виски-Brite Медиум-Должност за Чистење на Сунѓерот, 3-1/2 x 6-1/4, 10 за Пакет -:- се Продаваат како 2 Пакети на - 10 - / - Вкупно 20 Секој

3M : Виски-Brite Медиум-Должност за Чистење на Сунѓерот, 3-1/2 x 6-1/4, 10 за Пакет -:- се Продаваат како 2

DEN 1636.32

Количина на стоки
Достапно

Dual-акција за чистење алатка.Од една страна, неговата Број 96 перење подлога за чистење и чистење.Од друга страна, целулоза сунѓерот брзо се брише до spills и мензи и може да се носат чистење решенија за работа површина.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат