.

.

New
Кралската Дизајни Кинески Радост Симбол 2.75 Светилка Finial за Светилка Сенка, Полиран Месинг - Наместете го на 2

Кралската Дизајни Кинески Радост Симбол 2.75 Светилка Finial за Светилка Сенка, Полиран Месинг - Наместете

DEN 454.80

Количина на стоки
Достапно

ТРАДИЦИОНАЛЕН СТИЛ : Додадете декоративни акцент на вашата светилка со овој Ориентален finial капа knob.Одличен начин да го надградите стил на било светилка.КРАЈ : Finial завршува дојде со заштитен лак слој, кој ги штити finials против промена на бојата и tarnishing и нема да бараат полирање.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Светилка finials се навој 1/4-27 за да одговара на стандард светилка на харфи.Finial Висина : 3".ФУНКЦИОНАЛНА : Во прилог на обезбедување на декоративни допир, на finial обезбедува абажур цврсто на стандардна маса или на подот светилка.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : едноставен за инсталација, завртки врз светилка харфа по инсталирањето на светилка сенка.Опис на производот Заврши на изгледот на вашата ламба и додадете контакт на стил со Кралската Дизајни Месинг Finials.Дали ви се сакаат едноставен и ефтин ажурирање, или враќање на античкиот светилка, Кралската Дизајни finials обезбеди дека завршувањето на допир.Finial завршува дојде со заштитен лак слој, кој ги штити finials против промена на бојата и tarnishing и нема да бараат полирање.Сите RDI finials се женски навој поединечно да одговара на стандардот на харфи.Од Производителот Заврши на изгледот на вашата ламба и додадете контакт на стил со Кралската Дизајни Месинг Finials.Дали ви се сакаат едноставен и ефтин ажурирање, или враќање на античкиот светилка, Кралската Дизајни finials обезбеди дека завршувањето на допир.Finial завршува дојде со заштитен лак слој, кој ги штити finials против промена на бојата и tarnishing и нема да бараат полирање.Сите RDI finials се женски навој поединечно да одговара на стандардот на харфи.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат