.

.

New
за Eiki LC-XBL26 LC-XBL26W Проектор Светилка со Dekain (Оригинал Philips Сијалица Внатре)

за Eiki LC-XBL26 LC-XBL26W Проектор Светилка со Dekain (Оригинал Philips Сијалица Внатре)

DEN 1917.36

Количина на стоки
Достапно

Сите замена проектор светилки од Dekain се изградени со оригинални светилки од ОЕМ производители (UHP, P-ВИП, Ushio, Panasonic и Феникс).Светилка модул вклучува компатибилен домување, кој е направен од потрошни материјали и ќе ги собере правилно.Светилка е тестиран пред да се испрати за да се исполнат на оригиналните ОЕМ стандарди на квалитет, функционирањето и перформансите.На животниот век е 3 пати повеќе од економски светилки.Лесен за инсталација : Затвори проектор и изнесување на стара ламба по заладување.Стави во нови светилка и проверете дали приклучокот е поврзан добро.Ресетирање на мерачот на време кога ќе заврши. 30 Дена Гаранција За Враќање На Парите. 240 Дена Бесплатен Замена Гаранција.Сервисот за Време на Одговор во рок од 12 Часа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат