.

.

New
Peyan Мека Многоцветни Етикета Бебе Играчка, смири Крпа Платно Играчка, Шарено Ќебе Мини Симпатична Мода Алчни Пријатна Мултифункционален Ќебе Одличен Подарок за Бе?

Peyan Мека Многоцветни Етикета Бебе Играчка, смири Крпа Платно Играчка, Шарено Ќебе Мини Симпатична Мода Алчни

DEN 215.52

Количина на стоки
Достапно

100% Памук. ✅ супер меки и без excitant : нашето бебе мека placating брише се направени од супер меки кадифен ткаенини, заштити вашето бебе е деликатна кожа, нека вашето бебе во чистење време насмеани и среќни. ✅ убав и уникатен дизајн : да се смири крпа прекрасна момче режим е многу погодна за девојки.Бебе пешкири и крпи се еден од мора да се има бебе предмети за секоја мајка, кога станува збор да се подготвуваат за доаѓањето на бебето.Производот е шарени, моделот е прекрасна, панделка околу секој е различен, блиски до природата.Можете да играте со неа во текот на денот и задржете додека земање на дремка, и тој ќе ви се задржи топло. ✅ совршен : 26.5 * 26.5 CM секоја памук бебе крпа производство на повеќе лесно се ракува и капење на бебе мека за перење, и да се обезбеди соодветна површина.Она што е уште поважно, нашата мека памучна крпи се лесни, сува брзо, и имаат мал spliced јаже hangings. ✅ различни цели : деца измијте облека, исто така може да користите крпа, кинески стил градите покривање, лигавче, плукаат надвор крпа, крпа, гума ткаенина, дури и шминка за дезинфекција. ✅ Голема бебе да се смири подарок.Бебето Подарок.Бебето е првиот и омилени безбедност ќебе.Опис на Овој производ е бебето да спие смири играчка.Направени од премиум памучен материјал, тоа е удобно со мека на допир.Со супер симпатична диносаурус шема, бебето ќе се допаѓа многу.Нејзините удобно ткаенина се чувствува добро и лесно да се мијат.Ако сте во потребата на овие безбедност ознака ќебе, не двоумете се да го додадете овој производ во кошничката за купување!Зошто да го одберете Нашата Безбедност Ознака Ќебе -Soft & Удобно : Направен од 100% памук материјал,нашите ознака ќебе се супер меки и кожата пријателски за бебиња.Обезбеди на вашето дете со удобност и безбедност. -Симпатична Модел Дизајн : Деца сета љубов боја.Со симпатична модел и birght боја лента дизајни, тоа ќе ги привлече бебето внимание и може да се користи како играчка, дозволете бебето се чувствуваат посреќни.Исто така, им помогне да се обучуваат вашето бебе когнитивни боја -Лесно да се чистат : Нашето бебе безбедност ознака ќебе е ултра-меки,трајни и машина перат.Тоа е многу лесно да се чисти. -Мултифункционален : ќебе може да се користи на различни начини, како што се лечи играчка, или bandana плунка крпа, така што тоа може да се грижи за вашето бебе е здравје во секое време и насекаде. - Совршено Бебе Туш Подарок : Ова ќебе е голем бебе да се смири подарок, бебето е првиот и омилени безбедност ќебе.Идеален подарок за пријатели и семејства кои имаат бебиња.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат