.

.

New
Риболов Вртливата се Справи со Летаат Солидна Клип Масовно Многу Големо Материјали N0138 Сплит Прстен 8.2 MM

Риболов Вртливата се Справи со Летаат Солидна Клип Масовно Многу Големо Материјали N0138 Сплит Прстен 8.2 MM

DEN 2376.00

Количина на стоки
Достапно

нерѓосувачки челик.Увезени. 950 Парчиња Риболов Вртливата N0138 Сплит Прстен 8.2 ММ. Висок Квалитет, Ние нудиме на големо цена, Купи повеќе пониска цена.Големината на секоја од нив : Големина(Aprox.) : 11 x 11 x 3ММ,(7/16"x7/16"x1/8").Објектот Пакет Количина : 950 Парчиња.Риболов Вртливата се Справи со Летаат Солидна Клип Масовно Многу Големо Материјали N0138 Сплит Прстен 8.2 ММ.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат