.

.

New
Tee Ореви 3 Prong 5/16-18 x 5/8, Челик, Цинк Позлатен (Количина: 100), Конец Големина: 5/16-18, Барел Висина: 5/8, Директно Барел

Tee Ореви 3 Prong 5/16-18 x 5/8, Челик, Цинк Позлатен (Количина: 100), Конец Големина: 5/16-18, Барел Висина:

DEN 863.76

Количина на стоки
Достапно

Се користи за прицврстување на металните за производи изработени од дрво, честички одбор или пластични.3 prong стил се користи во потешко материјали за да се минимизира разделување на парење површината.Internall навој барел во облик на сврзувачки елементи integrally формирана со рамна база, која има prong-тип проекции проширување нормално од базата настрана барел.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат