.

.

New
BDRPZX Табела светилка Мермерна Маса Светилка Едноставни Креативни Хотел Изложба Соба Дневна Соба и Спалната соба Студија Декорација на Маса Светилка 38x64cm

BDRPZX Табела светилка Мермерна Маса Светилка Едноставни Креативни Хотел Изложба Соба Дневна Соба и Спалната

DEN 2066.16

Количина на стоки
Достапно

Мермер табела светилка : Ако сте љубител на ретро концепт стил, што ќе љубов на појавата на оваа светилка во спалната соба, канцеларија или дневна соба.Нежно осветлување : Добро осветлување е основен услов за дизајн, особено за мали спални соби или соби.Големината на светилка е 38cm (ширина) x 64cm (висина), која е многу погодна за ноќни маси или dring маси.Убава изработка : светилка е изработен од мермер и метал со сенка на тапан ткаенина.Цената не вклучува извор на светлина, но ние ќе ви испратиме извор на светлина како подарок за вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро (во рок од 24 часа).КУПИ СО ДОВЕРБА : На доверлив извор за стилски мебел, осветлување, килими, accories и mattres.За секој вкус и буџет.Мермер табела светилка : Ако сте љубител на ретро концепт стил, што ќе љубов на појавата на оваа светилка во спалната соба, канцеларија или дневна соба.Нежно осветлување : Добро осветлување е основен услов за дизајн, особено за мали спални соби или соби.Големината на светилка е 38cm (ширина) x 64cm (висина), која е многу погодна за ноќни маси или dring tables Beautiful изработка : светилка е изработен од мермер и метал со сенка на тапан fabric The цената не вклучува извор на светлина, но ние ќе ви испратиме извор на светлина како подарок за вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро (во рок од 24 часа)КУПИ СО ДОВЕРБА : На доверлив извор за стилски мебел, осветлување, килими, accories и mattres.За секој вкус и буџет.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат