.

.

New
не-логото WAJklj Кинески Стил на Табела Ламба за Дневна Соба, Спална соба со Кревет Светилка Модерна Дома Декор Стои Биро Светлината Led Осветлување Тела

не-логото WAJklj Кинески Стил на Табела Ламба за Дневна Соба, Спална соба со Кревет Светилка Модерна Дома Декор

DEN 412.80

Количина на стоки
Достапно

Е Светилки Се Вклучени : Нема.Крај : железо.Стил : Американски.Големина : како што е прикажано.Боја : сина / црно / бело.Wattage : 31-40 WVoltage : 110-240 VMaterial : Metal Power Извор : ACBase Тип : E27 Switch Тип : Knob switch Technics : Plated Application : Кревет Room Is Dimmable : No Shade на Ветер : Up & Down Body Боја : Blue Light Извор : LED Bulbs Item Тип : Табела Lamps Style : Кинески Style Shade Тип : Fabric Body Материјал : iron Body Материјал : Textile Material : Железо + YAKELIProcess : печење paint Application област : 3-10 Suitable за : дневна соба, спална соба, трпезарија, студија, канцеларија, ноќни.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат