.

.

New
Gcxzq Табела Тркач Страна Направена и Рака Stitched Табела Тркач со Детали За Чист Лен Ткаенини Работи И во Двата Неформални и Формални Settings (Боја : Сина, Големина : 21030cm)

Gcxzq Табела Тркач Страна Направена и Рака Stitched Табела Тркач со Детали За Чист Лен Ткаенини Работи И во

DEN 1764.00

Количина на стоки
Достапно

❖ ТРАЈНИ И ПРАКТИЧНА настава : двоен слој, ќе ви даде дебели чувство, потрајни од еден слој.Созд ќе луксузни атмосфера и заштита на вашиот мебел, повеќе практични. ❖ ГОЛЕМИНА СОВЕТИ : За Трпезариска маса-Должината на Табела Runner = Табела Должина + 50 ~ 60 см, се препорачува, за Чај/Кафе на Маса/Shoebox/Салон - Должината на Табела Runner = Табела Должина + 40 см, се препорачува. ❖ УПОТРЕБА : се вклопуваат за секојдневна Табела Декорација, а исто така добар избор за канцеларија биро, Салон или кафе на маса, може да се користи за accasions како свадба или состанок декорација, канцеларија, итн.двете носи место специјална декорација и сензација. ❖ ПЕРЕЊЕ : Лесно се Грижи, Машина мие, се постават рамен да се исуши. ❖ ДИЗАЈН : едноставен, стилски боја и совршена текстура, 5 ѕвезди Ресторан Луксузно уживање. ☛ Цена за табела тркачи само, други украси не се included The табела е украсен во шармантна минималистички стил, што дава простор свеж се чувствуваат.Табела Тркачи Ќе биде најдобар подарок за себе, вашиот љубовник, пријатели & семејства.Се создаде сте прекрасни, елегантни и романтична атмосфера со нив декор вашата кујна, трпезариска маса, кафе на маса, дневна соба маса, спални соби, entryway маса, салон, кабинет, ТВ застане.Дозволете ни помогне да го претворат вашиот дом во топло место да биде домаќин на семејството и пријатели за време на празниците, Божиќ, роденденот страни.Тркач Шема : геометриски pattern Runner Стил : едноставен и modern Runner Боја Класификација : Blue Runner Големина : 210*30cm Runner Материјал : крпа*ве Молиме Note1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.Задоволство Guarantee Please не двоумете контактирате ако имате било какви прашања или прашања, ние секогаш сме тука за вас.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат