.

.

New
SHYPT Американски Жакард Задебелена Маса Крпа Жанила Нордиските Крпа Тркалезна Маса Крпа Мулти-Цел да се Покрие Крпа (Боја : Б, Големина : 260cm во Дијаметар)

SHYPT Американски Жакард Задебелена Маса Крпа Жанила Нордиските Крпа Тркалезна Маса Крпа Мулти-Цел да се Покрие

DEN 9190.80

Количина на стоки
Достапно

Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Исклучителна жакард, high-end атмосфера.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.На реси чипка дизајн е богата со бои.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Ткаенината е удобно, кожата-friendly и нежна.Исклучителна жакард, high-end атмосфера.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.На реси чипка дизајн е богата со бои.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Материјал : висока прецизност жакард fabric Package вклучува : 1 * tablecloth.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат