.

.

New
CYHO (Домаќинство) Солза-Отпорни Tablecloth Отпорен на Вода Истури Доказ Перат Маса Крпа Анти-Нечистотија Табела Покритие за Нова Година Партија Дом Décor Tablecloths на Отворено

CYHO (Домаќинство) Солза-Отпорни Tablecloth Отпорен на Вода Истури Доказ Перат Маса Крпа Анти-Нечистотија Табела

DEN 1407.36

Количина на стоки
Достапно

Мазна : Ова tablecloth е направен од високо-квалитет и исклучително мека и мазна материјали, и е удобно на допир.Мултифункционален прилики : Ова tablecloth е многу погоден за секојдневна употреба, страните, угостителство, buffets, свадби, внатрешна и надворешна употреба, итн.Лесно да се грижи за : Кафе, сок, вино и други течности можат да бидат брзо избришани се чистат со влажна крпа или салфетка.Перат : Ова tablecloth е машина перат, не избледуваат лесно, и може да се користи.Отпорност на абење : Подебели tablecloth, отпорност на абење, солза на корозија, долг работен век.Производот Име : Солза-Отпорни Tablecloth Отпорен на Вода Истури Доказ Перат Маса Крпа Анти-Нечистотија Табела Покритие за Нова Година Партија Дом Décor Tablecloths Отворено Мазна : Ова tablecloth е направен од високо-квалитет и исклучително мека и мазна материјали, и е удобно на допир Мултифункционален прилики : Ова tablecloth е многу погоден за секојдневна употреба, страните, угостителство, buffets, свадби, внатрешна и надворешна употреба, итн.Лесно да се грижи за : Кафе, сок, вино и други течности можат да бидат брзо избришани се чистат со влажна крпа или салфетка Перат : Ова tablecloth е машина перат, не избледуваат лесно, и може да се користи отпорност на Абење : Подебели tablecloth, отпорност на абење, солза на корозија, долг работен век Анти-деформација : На tablecloth има силна флексибилност, одлична еластичност, не е лесно да се деформира, и анти-навремено Едноставни и убави : На tablecloth е внимателно дизајнирана и убаво спакуван.Не се погодни само за домашна употреба, но исто така погоден како подарок парична Казна изработка : рабовите на tablecloth се уредно се намали, уредно изнесе, ткаенина густина е висока, и издржливи Погодност : На tablecloth се проширува и издолжени да се покрие tabletop, спречување на дамки и заштита на tabletop од гребење на Чиста и хигиенски : На tablecloth е ефикасно масло-доказ, водоотпорен, анти-протекување, мала тежина Пакет се Вклучени : 2 X Tablecloths Производот Димензија : 900 X900(MM) Производот е Материјал : Памук Производот Боја : Сина Било која ставка во слики се САМО за да подобро се покаже Tablecloths освен ако не е наведено во Пакет Листа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат