.

.

New
vctops Ананас Шема Tablecloth со Tassels Пролет Лето Тропско Овошје Табела Покрие Памук, Лен Прашина-Доказ Табела Облека за Кујна Јадење Партија Пикник (Ананас, 55x98 Инчи)

vctops Ананас Шема Tablecloth со Tassels Пролет Лето Тропско Овошје Табела Покрие Памук, Лен Прашина-Доказ

DEN 1252.80

Количина на стоки
Достапно

90%памук,10%лен.Материјал : Деликатна, farmhouse стил завеси се изработуваат од супер мек памук, лен ткаенини со tassel раб.Пакетот Вклучува : 1 компјутер правоаголник tablecloth мерки 55" Ширина x 98" Должина.Ние предложи секоја Капка Должина за Маса е меѓу 9.8 инчи (25 cm) и 11.8 инчи (30cm), или можете да изберете координирани tablecloth со вашиот омилен капка должина.Додава Завршувањето на Допир : Оваа внатрешна/надворешна tablecloth е дизајниран со една симпатична ананас шема и светла жолта позадина.Ова се разликува и креативни шема дизајн е полн со пролет и лето, ќе бидете весели и полни со енергија.Повеќекратна Употреба : На лето ананас tablecloth може да ги красат вашата маса во кујната соба, трпезарија, или за активности на отворено како пикник и кампување.Лесно Нега : Машина мие со ладна вода, собори сува.Брз пеглање или пареа чисти како што е потребно.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат