.

.

New
Amscan Премиум Пластични Круг Плочи | Крем, Злато | 6.25 | Партија Снабдување | 120 кт.

Amscan Премиум Пластични Круг Плочи | Крем, Злато | 6.25 | Партија Снабдување | 120 кт.

DEN 444.96

Количина на стоки
Достапно

120 пластични плочи пакет.Секој мерки 6.25" дијаметар.Карактеристики злато трим околу границата за елитниот изглед.Им служи на вашиот торта или десерти со елеганција!.Секогаш можете да се мешаат во модата со трајност, додадете овие елегантно совршен крем 6 1/4" премиум пластични круг партија плочи со злато уреденост на вашата трпезариска маса и вашите гости сигурно ќе ги сакам!совршен за било кој Тип на пригода.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат