.

.

New
Премиум Нож Снабдување Џебен Нож Папка Ќорци - Нож Одлуки - Нож Колекции

Премиум Нож Снабдување Џебен Нож Папка Ќорци - Нож Одлуки - Нож Колекции

DEN 502.80

Количина на стоки
Достапно

Затворена : 3 1/2 инчи.Два секој од 2 инчи, и 1 1/2 инч.џебен нож празно.Оваа папка не се завртки да се закачите на рачки.Празно е облик и да го прикачите со епоксидна.Виткање Џебен Нож Ќорци за нож одлуки.Ова го прави голем проект за додавање на личен допир на нож.Имате парче дрво кое има посебна меморија?Направи нешто со неа!Направи нож, полски и се тоа за годините што доаѓаат.На оваа листа се за нашиот преклопен нож ќорци.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат