.

.

New
Новиот англиски Лаптоп Замена на Тастатурата за Samsung 900X3L Серија NP900X3L NP901X3L НИ Распоред со Осветлувањето (Balck)

Новиот англиски Лаптоп Замена на Тастатурата за Samsung 900X3L Серија NP900X3L NP901X3L НИ Распоред со Осветлувањето

DEN 1536.00

Количина на стоки
Достапно

ЈазикНИ QWERTY Изглед.СтатусНе Стариот Или Да Се Користат,Нови Стоки.Ве молиме Обрнете Внимание На Моделот,споредба На Сликата Внимателно и Известување На Превозот Време.Компатибилен Број на МоделОдговара Samsung 900 X3 L Серија NP900 X3 L NP901 X3 L.Без Рамка,Со Осветлување. [Име на производ] : Лаптоп Замена на Делови [Компатибилен Модел] : се Вклопуваат Samsung 900 X3 L Серија NP900 X3 L NP901 X3 L [Други Детали] : ве Молиме потврдете го вашиот машина модел и може да ни се јавите.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат