.

.

New
Модерната Таванот Фанови со LED Лустерот Невидливи Тавански Вентилатор со Далечински Управувач Dimmable LED Колекции Inlcuded за Спалната соба Дневна Соба и трпезарија (Сечи

Модерната Таванот Фанови со LED Лустерот Невидливи Тавански Вентилатор со Далечински Управувач Dimmable LED

DEN 1341.60

Количина на стоки
Достапно

Применливи простор : Дневна соба, трпезарија, студија соба, другиот /другите мала спална соба мала дневна соба.стил : Едноставен модерен.Светилка сенка : ABS.Пакет содржи : 1 X led таванот фан.големина : 36/42 инчи.Тежина : 10 kg Number на светла : >8 Body материјал : не ' рѓосувачки steel Body материјал : wood Whether dimmable : Yes Number на бришачи : 4 Switch тип : далечински управувач.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат