.

.

New
(Количина: 600 Парчиња) Beauticom 10G/10ML Јасно Круг Тегли со Розова Капаци за Билки, Зачини, Лабава Лист Чаеви, Кафе и Други видови на Храна - BPA Free

(Количина: 600 Парчиња) Beauticom 10G/10ML Јасно Круг Тегли со Розова Капаци за Билки, Зачини, Лабава Лист

DEN 2399.76

Количина на стоки
Достапно

Боја : Розова.Количина : 600 Парчиња (Тегла) и Капакот).Димензии : Надворешно - 1.5 Инчи x 0.7 Инчи / Внатрешно – h (0.58 во) w (1.17 во).Висок Квалитет Акрилик Отпорни на Кршење и Warping, BPA Free.Користите за да ги зачувувате широк спектар на објекти од храна за да се козметика за уметност резерви и хардвер.Можностите се бескрајни!.Висок Квалитет 10 G/10 ML Розова Капак Садот Тегли Обновливи Акрилик Тегли за Чување на Креми, Лосиони, Make Up, Козметика, Lip Balm, Усна Сјај, Струже, Salves, Ноктите Додатоци, Шарм, Монистра, Мали Накит и Повеќе Може да Се Користи За Мешање или Земање на мостри Убавина или Здравјето на Производи Одлична за Професионални или Лични Употреба Лесен и Компактен за Лесно Патување Употреба.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат