.

.

New
WPBOY Гира Octagonal Гира Гума Гира со Метални Рачки СТП Професионални Гира,Пар на 2 Солидна Гира 5.5 на 66 Lb,Црна Тегови Тегови (Големина : 15KG една Парица)

WPBOY Гира Octagonal Гира Гума Гира со Метални Рачки СТП Професионални Гира,Пар на 2 Солидна Гира 5.5 на 66

DEN 1752.00

Количина на стоки
Достапно

Погоден за вршење на основните климатизација физички вежби, фитнес, core сила вежби, идеален фитнес опрема.Обезбедување на квалитет, секој гира е означен со тежина, лесно да пристапите!Тежината грешка на гира е контролирана во разумен опсег од 3%, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Комерцијални чиста челик едно парче mercerized бар, третата генерација на комерцијални дебели гира бар, направени од 45 мерач челик во едно парче, многу погодни за човечка рака форма, вршејќи контрола и добар анти-лизга перформанси.Текстура слој дизајн, со користење на octagonal СТП мат текстура дизајн, остри рабови и агли, на гира внатрешноста е 45 мерач челик, на надворешната гума е СТП, кои ефикасно ја спречува промена на бојата.На octagonal форма не е лесно да се тркалаат, и тоа е произведен од страна на професионални калапи.На конкавни и конвексни се обликувани, рабови и агли се различни, и тоа е безбеден и не е лесно да се тркалаат.Повеќенаменски : тегови обезбеди можност да се концентрира на одредени мускулни групи или вршење на целосен спектар на физички вежби заедно.Име : Octagonal СТП професионални dumbbell Colour : Black Dumbbell материјал : 45 челик (надворешниот СТП материјал)Гира бар материјал : 45 steel Specifications : различни спецификации се available Weight : професионални СТП гира за gym Dumbbell класификација : rubberized dumbbell Choose со фитнес ефект : пракса рака muscles Applicable објект : male If имате било какви прашања во врска со нашите тегови, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори и да се справи со нив во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат