.

.

New
Прилагодливи Barbell Set - Dumbell Тежина Поставени со Не се Лизга Barbell Род Гира Таблети Не се Лизга Справи Дома Салата за Обука на Тренингот

Прилагодливи Barbell Set - Dumbell Тежина Поставени со Не се Лизга Barbell Род Гира Таблети Не се Лизга Справи

DEN 1175.28

Количина на стоки
Достапно

СЛОБОДЕН КОМБИНАЦИЈА Е поудобно : тежината може слободно да се прилагоди за да одговара на употреба на различни сили. 40cm густа пена конектор, безбедно декомпресија плус не се лизга, пот-доказ и удобна рачка, за пријатна вежба во секое време, насекаде.Собранието дизајн има различни форми, дозволувајќи им на грбот и градите мускулите да се протегала повеќе за да се постигне идеална фитнес ефект.БРОД СО TRUCKING УСЛУГА : Ова гира сет ќе се испраќаат преку камион.Потпис е потребен, на превозникот ќе закаже испорака состанок преку телефон.Ако имате било какви прашања во врска со овој спорт е dumbbel сајтови, нашата служба за корисници тим е подготвен да ви помогне во секој можен начин да одговори на вашето барање.РАЗНОВРСНА & ФУНКЦИОНАЛНА ДИГАЊЕ СЕТ : Хексадецимален вежби гира нудиме можност да се концентрира на одредени мускулни групи или постигнување на целото тело тренингот.Совршен за изолација, со полно тело, функционални и ХИТ вежбање, дали поправка искинати rotator, насочени кон стабилизирање на мускулите, или само сакаат да изгледаат одлично во твоите фармерки, оваа обука тежина е голема мора да шаблони за тренер.НОВ ЕКОЛОШКИ ПВЦ МАТЕРИЈАЛ : носат-отпорни, и не се лизга, подобра заштита на подот. (1x полнач, 2x гира бар, 4x не се лизга ореви, 4x1.25kg гира таблети, 4x1kg гира таблети).Се КОРИСТАТ ПОВЕЌЕ МЕСТО : Можете да го направите на светло тело тренингот со полесни тегови или се изгради сила со потешки повреди.Тие се разноврсна и преносни употреба за Дома Салата, спална соба, club спорт, канцеларијата на тренингот, дневна соба вежби итн. (Тежина : 22lb).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат