.

.

New
MoregenBV Прилагодливи Слободни Тежини Тегови во Собата,Гира Комбинација,Променлива и Меѓусебно Тегови Тегови во Собата,Не се Лизга Рака Тегови за Мажите,Тренингот Оп?

MoregenBV Прилагодливи Слободни Тежини Тегови во Собата,Гира Комбинација,Променлива и Меѓусебно Тегови Тегови

DEN 1773.60

Количина на стоки
Достапно

Нов еколошки ПВЦ материјал : носат-отпорни, и не се лизга, подобра заштита на подот.Слободен комбинација е поудобно : тежината може слободно да се прилагоди за да одговара на употреба на различни сили. 40cm густа пена конектор, безбедно декомпресија плус не се лизга, пот-доказ и удобна рачка, за пријатна вежба во секое време, насекаде.Собранието дизајн има различни форми, дозволувајќи им на грбот и градите мускулите да се протегала повеќе за да се постигне идеална фитнес ефект.Total40kg,8x3kg гира таблети ,4x2.5kg гира таблети ,4x1.25kg гира таблети.Параметар : Материјал : пвц Тежина : 40kg/88.18 lb Содржи : 1x полнач 2x гира бар 4x не се лизга ореви 8x3kg гира таблети 4x2.5kg гира таблети 4x1.25kg гира таблети.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат