.

.

New
Сребро Водител на Мобилен Телефон Шарм,Водител на Прашина Plug-3.5 mm, Уникатен Мобилен Телефон Шарм Прашина Приклучок

Сребро Водител на Мобилен Телефон Шарм,Водител на Прашина Plug-3.5 mm, Уникатен Мобилен Телефон Шарм Прашина

DEN 84.00

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тоа е многу симпатична Тоа е убав подарок.Тоа е чиста рачно изработени, многу фино.Нејзините материјал алуминиум, олово-слободни.Прашина Приклучок од 3,5 mm.Флексибилни гума приклучете се вклопува безбедно во 3.5 мм.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат