.

.

New
ДОНА ЧАНГ Кралската Lotus Туш Гел и Телото Серум Сет 2.

ДОНА ЧАНГ Кралската Lotus Туш Гел и Телото Серум Сет 2.

DEN 5865.60

Количина на стоки
Достапно

Сет се состои од : ДОНА ЧАНГ Кралската Lotus Туш Гел 250 ml x 2. ДОНА ЧАНГ Кралската Lotus Тело Серум 250 ml x 2. ДОНА ЧАНГ Кралската Lotus Туш Гел : Збогатен со Lotus Екстракт, Грозје Семе Масло, Страст Овошен Екстракт и Џинџер Корен Екстракт, оваа раскошна туш гел почитува природната влажност на кожата рамнотежа.Нежно чисти и парфеми кожата со волшебна мирис на Кралската Lotus.ДОНА ЧАНГ Кралската Lotus Тело Серум : Овој луксузен лесно се апсорбира од страна & тело серум намалува сувост и rejuvenates кожата.Помеша со Ориз Трици Масло, Слатко Бадемово Масло, Lotus Екстракт и Страст Овошен Екстракт.ДОНА ЧАНГ Кралската Lotus Туш Гел : Збогатен со Lotus Екстракт, Грозје Семе Масло, Страст Овошен Екстракт и Џинџер Корен Екстракт, оваа раскошна туш гел почитува природната влажност на кожата рамнотежа.Нежно чисти и парфеми кожата со волшебна мирис на Кралската Lotus.ДОНА ЧАНГ Кралската Lotus Тело Серум : Овој луксузен лесно се апсорбира од страна & тело серум намалува сувост и rejuvenates кожата.Помеша со Ориз Трици Масло, Слатко Бадемово Масло, Lotus Екстракт и Страст Овошен Екстракт.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат