.

.

New
SHENYF-Спојлер Карбонски Влакна Задните Покривот Спојлер Одговара за Мерцедес Бенц C292 Спорт GLE43 GLE63 AMG Седан 2015-2017 Автомобил Заден Прозорец Покривот Крило Спојлер (Бој?

SHENYF-Спојлер Карбонски Влакна Задните Покривот Спојлер Одговара за Мерцедес Бенц C292 Спорт GLE43 GLE63 AMG

DEN 22273.68

Количина на стоки
Достапно

Прекрасен Изглед:Овој заден спојлер на багажникот може да се направи возило да изгледа како sportier автомобил, тоа додава повеќе downforce и помага. 1.Fitment : Одговара за Мерцедес Бенц GLE-Класа C292 GLE43 GLE63 AMG GLE300 GLE350 GLE400 GLE450 GLE550 Спорт Само 2015-2017. 2.Совршен fitment ,без модификација,Не-дупчење,Слободни селотејп вклучени. 3.Додадете downforce,одвои струење ,подобрување на стабилноста ,намалување на потрошувачката на гориво. 4.Висок Квалитет на УВ-Заштитени Јасно Слој.Површината е shinning и мазна.Се надеваме дека детални информации околу вашата нарачка над беше корисна.За сите други прашања ве молиме слободно да ни e-mail, нашите пријателски услуги на клиентите ќе бидат среќни да ви помогнат.Вид Regards Make Година Модел Трим Мотор на Мерцедес-Бенц GLE300d 2016 година 4 Matic Спорт Комунални 4-Врата 2.1 L 2143 CC 131 Cu.во.l4 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged за Мерцедес-Бенц GLE300d 2017 4 Matic Спорт Комунални 4-Врата 2.1 L 2143 CC 131 Cu.во.l4 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged за Мерцедес-Бенц GLE350 2016 година 4 Matic Спорт Комунални 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 FLEX DOHC Природно Aspirated за Мерцедес-Бенц GLE350 2016 година Ексклузивни Спортски Комунални 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC 213 Cu.во.V6 ГАС DOHC Природно Aspirated за Мерцедес-Бенц GLE350 2016 База Спорт Комунални 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated за Мерцедес-Бенц GLE350 2016 година 4 Matic Спорт Комунални 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated за Мерцедес-Бенц GLE350 2017 Ексклузивни Спортски Комунални 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC 213 Cu.во.V6 ГАС DOHC Природно Aspirated за Мерцедес-Бенц GLE350 2017 4 Matic Спорт Комунални 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 FLEX DOHC Природно Aspirated за Мерцедес-Бенц GLE350 2017 База Спорт Комунални 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated за Мерцедес-Бенц GLE350 2017 4 Matic Спорт Комунални 4-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated за Мерцедес-Бенц GLE350d 2016 година 4 Matic Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2987 CC V6 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged за Мерцедес-Бенц GLE350d 2016 База Спорт Комунални 4-Врата -CC -Сертификати.во. - за Мерцедес-Бенц GLE400 2016 База Спорт Комунални 4-Врата -CC -Сертификати.во. - за Мерцедес-Бенц GLE400 2016 година 4 Matic Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged за Мерцедес-Бенц GLE400 2016 година Спорт Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2996 CC 183 Cu.во.V6 ГАС DOHC Turbocharged за Мерцедес-Бенц GLE400 2017 Спорт Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2996 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged за Мерцедес-Бенц GLE400 2017 4 Matic Спорт Комунални 4-Врата 3.0 L 2996 CC V6 Г.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат