.

.

New
BRIGHTT-QA475118 Нерѓосувачки Челик Тркала И Трим 10Pc се Вклопува 2017-2020 Супер Должност

BRIGHTT-QA475118 Нерѓосувачки Челик Тркала И Трим 10Pc се Вклопува 2017-2020 Супер Должност

DEN 1034.40

Количина на стоки
Достапно

НЕ го КУПИТЕ, АКО НЕ ПОСЕДУВАТЕ 2017-2021 F-250 & F-350 Супер Должност 2-врата, Пикап Камион, Редовни Кабината, 8' Кревет.Оваа BRIGHTT дел е компатибилен со Ford F-250 & F-350 Супер Должност 2017-2020, 2-врата, Пикап Камион, Редовни Кабината, 8' Кревет.Она што се вклучени во кутија?Вашиот пакет ќе вклучуваат BRIGHTT 10 парче од не 'Рѓосувачки Челик Тркала Добро Акцент Трим, 1.5" Ширина, Со 3 M лепило за инсталација и црна гумена заптивка ивица. - BRIGHTT WQ57320. Направен во САД!Висок Квалитет на Полиран 26 мерач - 304 од не ' Рѓосувачки Челик. 3 M Автомобилската-Одделение Акрилик Пена лента ќе имаат за цел живот, без да предизвика било каква штета на површината на возилото.Лесна инсталација!Инсталира директно преку вашиот возила постоечката површина.Намалување на совршенство и Полиран да Огледало Сјај.ТРКАЛА И КРИЛАТА Додаток Трим има многу низок профил против возило.На гумена заптивка ивица е да се примени на горниот раб да се обезбеди додадена видливост и заштита.Тркала И Крилата Додаток Трим е претходно формирани за секој модел од Високо Полиран не ' Рѓосувачки Челик, со целосна 3 M акрилик лепило пена поддршка за да го подобрат изгледот на вашето возило.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат