.

.

New
AIMUMU HUI Одговара за Фолксваген Голф 7 MK7 R-Line 2.0 GTI 2.0 R 2013-2018 Спојлер Црна Боја Или Декоративна Шема на Задното Крило (Боја : 2.0 GTI Јаглерод Изгледа)

AIMUMU HUI Одговара за Фолксваген Голф 7 MK7 R-Line 2.0 GTI 2.0 R 2013-2018 Спојлер Црна Боја Или Декоративна

DEN 1735.20

Количина на стоки
Достапно

Боја : Како што е прикажано на сликата.Лесна Инсталација.Висока класа на квалитет и многу издржливи. 100% Сосема Нов.Издржливи, силна, носат-отпорни и здрав.Одговара За Фолксваген Голф 7 MK7 R-Line 2.0 GTI 2.0 R 2013-2018 Спојлер Црна Боја Или Декоративна Шема Задните Wing Item Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика, со висок квалитет!!Iclude : збир на 1pcs Easy installtion.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат