.

.

New
FisherСтерилни Пластични Цевки, 17 OD x 100mm L

FisherСтерилни Пластични Цевки, 17 OD x 100mm L

DEN 741.60

Количина на стоки
Достапно

Идеален за ткивна култура постапки.Гама irradiated и тестирани за стерилитет; подготвен да се користи.Нема шанса на другите контаминација.Сите scre.Tube Материјал : Полистирен, јасно, Капа е Снабден : Snap; O D x L : 17 x 100mm; Пакување : Индивидуално спакувани.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат