.

.

New
Tatuaje Тетоважа Пенкало Пиштол Мат Ротари Тетоважа Машина За Кертриџ Игли Тетоважа Обезбедува Постојан Сочинуваат Tatuaje Maschine

Tatuaje Тетоважа Пенкало Пиштол Мат Ротари Тетоважа Машина За Кертриџ Игли Тетоважа Обезбедува Постојан Сочинуваат

DEN 3494.40

Количина на стоки
Достапно

Оперативен напон : 5-10 V РКА.Игла издаденост : 0-4.5 mm.Може да се вклопат за трајна шминка игли,погоден за веѓи, исто така и за телото тетоважа дизајн;.Силен мотор увоз од Јапонија.РКА интерфејс има висок спроводливост.Удар : 3.5 mm Connection : 3.5 mm џек приклучокот.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат