.

.

New
Corkcicle Кантина - Шише за Вода & Термос - Трокреветна Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, 25 мл, Prismatic

Corkcicle Кантина - Шише за Вода & Термос - Трокреветна Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, 25 мл, Prismatic

DEN 958.80

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тројна insluated нерѓосувачки челик држи пијалаци ладни за 25 часа не се лизга, силикони дното - Нашиот патентиран, лесно-зафат страни се обезбеди Кантина останува сигурно во вашата рака.На силиконски дното е дизајниран за да се спречи лизгање и одлевање.Leakproof капа - Менза е стилски, завртка на ззп спречува воздух и течност од бегство, одржување на температурата во вашиот пијалок.Достапни во совршена големина за вашата големини, вклучувајќи 9oz, 16oz, 25oz, и 60oz, Кантина е тука за сите ваши пијалаци потреби.Ослободени од BPA - sip со мир на умот.Сите наши производи се ослободени од BPA.Stemless.Стилски.Супер кул.На Corkcicle stemless стакло беше направен вино пие picnickers, но тоа ќе го задржи секој пијат ладно или жешко каде и да одите.Купот е тројно-изолирани од нерѓосувачки челик, и доаѓа со кристално јасна shatterproof лизгачки sipper капак.На stemless искуство подобрена е дури и повеќе од лесно-зафат slat страни и престој-стави силикони дното.На Corkcicle нерѓосувачки челик изолирани кафе кригла е точно умен пресврт на класичната дека вашата утринска рутина е во потрага за.Во елегантни ажурирање на обликот на традиционалните кригла, тоа дава 3+ часа на совршено топло голтки преку triple-изолирани изградба и се загрози-доказ пие капак.Ниво нагоре на вашиот утро се менуваат или попладне се кандидира – со стилски и функционален Corkcicle Патнички Првенство.Со тројна изолирани изградба и единствен 360-степен пие капак дека никогаш нема да се истури, ова е патување кафе сте биле во потрага за.На елегантни силуета на вашата шолја е потенцирана со прекрасни Corkcicle бои кои се рефлектираат вашиот стил.Ладилник начин да останете хидрирани.На Corkcicle спорт кантина носи многу на вашиот повеќето од витално значење пијат и го чува кул преку ден.Оваа тројна изолирани од не ' рѓосувачки челик кантина има широк уста за додавање на коцки мраз, виткање метална рачка за носење, и супер-лесна пијалок-преку слама капа.Изберете боја која одговара на вашиот стил и се движат!.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат