.

.

New
adonpshy Млеко Чаша Ладна Топли Пијалаци Кригла Обновливи за Хотел Зелена

adonpshy Млеко Чаша Ладна Топли Пијалаци Кригла Обновливи за Хотел Зелена

DEN 1948.80

Количина на стоки
Достапно

Таму ќе биде полн со стилски нордиските стил на допир на вашата маса амбиент, додека чашата со цртан филм овошје печати има карактеристики на голем капацитет, отпорни на топлина, лесно да се чисти и обновливи.Тоа е добра да се употребува за чај, кафе, ладни пијалоци, топли пијалаци, овошје сок, мелница, вода, пијалаци, доручек, шолја додека тоа е погодно да се користи.Направен од стакло материјал, оваа вода првенство, мазни рабови, издржлив, безбеден и еко-пријателски.Неговите дното дијаметар е 9.5 cm и нејзината висина е 7.4 cm.Таа е погодна за домашни, чај маса, барови, хотели, кујна, училиште, отворено, канцеларија, патувања, итн.Спецификации : Тоа е добра да се употребува за чај, кафе, ладни пијалоци, топли пијалаци, овошје сок, мелница, вода, пијалаци, доручек, шолја додека тоа е погодно да се користи.Што би требало да се применуваат на шолја за чај, кафе, ладни пијалоци, топли пијалаци, овошје сок, мелница, вода, пијалаци, доручек за пиење, која е лесно да се користи.Не е важно да се зема како чај, кафе, ладни пијалоци, топли пијалаци, овошје сок, мелница, вода, пијалаци или појадок првенство, тоа е погодно да се користи.Карактеристики : Цртан филм овошје печати дизајн, чашата се додава стилски Нордиските стил на допир на вашата маса амбиент, кој е голем капацитет, отпорни на топлина, лесно да се чисти и обновливи.Таму ќе биде полн со стилски Нордиските стил на допир на вашата маса амбиент, додека чашата со цртан филм овошје печати има карактеристики на голем капацитет, отпорни на топлина, лесно да се чисти и обновливи.Таа е погодна за домашни, чај маса, барови, хотели, кујна, училиште, отворено, канцеларија, патувања, итн.Дното Дијаметар : 9.5 cm/3.74" (Прибл.)Висина : 7.4 cm/2.91" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат