.

.

New
KKMUYBVDG Нови 470ml Вакуум Кафе со Рачка Изолација Кригла Канцеларија Leakproof Чај Чаша со Капак за Домаќинство Млеко Термос

KKMUYBVDG Нови 470ml Вакуум Кафе со Рачка Изолација Кригла Канцеларија Leakproof Чај Чаша со Капак за Домаќинство

DEN 1596.72

Количина на стоки
Достапно

Секогаш совршена температура во текот на денот.Без разлика дали сакате вашето кафе/чај станат жешки или свежа, ледено-ладна.Безбедна Храна-одделение Материјал, можете да ги користите со мир на умот.Се занесе во вашиот вкусни пијалоци каде и да сте, идеален за топло кафе & чај во движење или во автомобил.Издржливи, Високо-квалитетни патни кригла, Лесен за чистење.Патување Кригла е вашиот нов идеален придружник без разлика дали се во движење, дома, во канцеларија или на отворено.Материјал : не 'РЃОСУВАЧКИ STEELFeature : Еко-Friendly Glass Лагер Материјал : не' РЃОСУВАЧКИ STEELMetal Тип на : НЕРЃОСУВАЧКИ STEELApplicable Луѓе : MENBottle Тип : vacuum Drinkware Тип : Вакуум Колби &Thermoses Thermos Материјал : не ' РЃОСУВАЧКИ STEELShape : Handgrip Production : Вакуум Flasks Thermal Изолација Перформанси : 6-12 hours Fashionable и едноставен изолирани чаши вода и термос шишиња не само што може да се задржи топло, но, исто така, имаат температура на екранот функција на одржување на постојана температура, што ќе ви овозможи да се напие ладна или топла пијалоци во вашиот омилен време.Нашите потреби.Тоа може да се користи за да се напие кафе, пијалоци, вода, чај и други пијалоци, оди на училиште, работа или на патување.Ова се однесува на секој од нас и го прави нашиот живот на подобро.Во исто време, ние ги користиме 304, 316 (нерѓосувачки челик, алуминиум, итн.) и други високо-квалитетни материјали да се заштити вашето здравје.Незаменлив партнер во канцеларија и на отворено.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат