.

.

New
Водата Во Шишиња Од 1,5 Л Спорт Шише Протеини Во Прав Shaker Чаши Спортски Првенство Преносни Шише За Вода За Животната Средина Шише За Вода (Капацитет : 1.5 L, Боја : Зелена

Водата Во Шишиња Од 1,5 Л Спорт Шише Протеини Во Прав Shaker Чаши Спортски Првенство Преносни Шише За Вода

DEN 432.48

Количина на стоки
Достапно

Висок квалитет : материјалот е надграден, и задебелена PP материјал го прави поотпорен на есен.Многу бои : различни бои се на располагање, и стилски личност е повеќе од одличен.Плетенка јаже : плетенка јаже е силен и издржлив, лесен за носење.Течење-prrof : Ротари запечатување првенство капак има добра течење-доказ ефект и е издржлив. 1.5 L капацитет : Голема чаша устата дизајн, лесно да се чисти, повеќе увери да го користите. 1. Висок квалитет : материјалот е надграден, и задебелена PP материјал го прави поотпорен на есен.2. Многу бои : различни бои се на располагање, и стилски личност е повеќе од одличен.3. Плетенка јаже : плетенка јаже е силен и издржлив, лесен за носење.4. Течење-prrof : Ротари запечатување првенство капак има добра течење-доказ ефект и е издржлив.5. 1.5 L капацитет : Голема чаша устата дизајн, лесно да се чисти, повеќе увери да го користите.Спецификации : Димензии : 33*11.5 cm Style : Sports Structure : еден layer Capacity : 1.5 LPackage се Вклучени : 1 компјутер * Вода bottle Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат