.

.

New
LQAYLL Слама Првенство, Преносни Термос Шолја, Двојно-Layer Изолирани Патување Првенство, од Нерѓосувачки Челик Материјал, Погодна за Отворен Спортски, Home Office, Итн. 500ml

LQAYLL Слама Првенство, Преносни Термос Шолја, Двојно-Layer Изолирани Патување Првенство, од Нерѓосувачки Челик

DEN 1031.28

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, безбеден и еколошки пријателски, здрав и мирис слободен, сите топли и ладни пијалоци се достапни, и не постои мала разлика кога водата за пиење!Должина 10.1/Висина 18.3/Ширина 6.8. ОТПОРНОСТ на ТОПЛИНА : храна-одделение за нега, поздрав пиење, ефективна ладно и топлинска изолација, ладни пијалоци во лето, не е лесно да се кондензација на надворешниот ѕид, деликатна и беспрекорно, не е лесно да попуштат или нула.ДЕТАЛИ : Превртен или се става хоризонтално во торба, таа се уште може да се одржува стабилна запечатување ефект, полесно да патуваат, носите, лесно да се напие, мазна вода надвор, удобно да се сфати, заоблени купот на устата, повеќе погодно за вода и чистење.ПРЕДНОСТИ на производите : високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал дизајн, вистински материјали не се плашат да се споредат, со голем калибар дизајн, подлабоко чистење, 360-степен на прочистување и нема мртви краеви, мазна и слободни, развој и конотација коегзистираат.ДОМАШНИ ПАТУВАЊЕ : Вие не може да се стави на куп во автомобил, погоден за дома, плажа одмор, канцеларија, партија, RV патување, кабината патување, кампување, планинарење, пикник, релаксирачки пиење време, со пријатно расположение.Име на производ : Преносни Термос Cup Function : Топлина resistance Structure : Double Color : white Cup материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик material Drinking устата дизајн : лак купот на устата дизајн, мазна experience Heat зачувување : храна-одделение за нега, ефикасна топлинска заштита, побезбедно да drink A купот на мулти-цел : подготовка на миризливи чај, занает миризливи чај, кафе, овошје, чај, итн.Применливи места : канцеларија, дома, ресторан, автомобил, отворено, дневна, cafe The пакетот вклучува : 1 x Преносни Термос Cup After-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања или проблеми по купувањето, ве молиме контактирајте го нашиот е-маил, ние ќе ви обезбедиме со 7 * 24 часа услуга.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат