.

.

New
Society6 Празнична, Chevron, Флорални Отпечатоци, Морнарица, Теал и Сива од Megan Морис на Шише за Вода

Society6 Празнична, Chevron, Флорални Отпечатоци, Морнарица, Теал и Сива од Megan Морис на Шише за Вода

DEN 2232.00

Количина на стоки
Достапно

Достапни во 12 оз, 18 оз и 32 оз големини.Располагање со спорт, слама и да се справи со капак опции.Направена со трајни бела, мат, обложени нерѓосувачки челик.Карактеристики двојно ѕидови вакуум изолација за да го држи ладни пијалоци до 24 часа или топла до 12 часа.BPA и Phthalate-Слободни.Одете зелено со нашите еднократно, од не ' рѓосувачки челик шишиња со вода.Тие се совршен придружник за патот патувања, скокање или само вашите дневни хидратација потреби.На 360 wraparound дизајн е идеален начин да се покаже исклучите вашиот омилен уметник е дизајн на шише за вода што одговара на вашиот секојдневен стил.Двојно ѕидови изолација значи вашиот пијалоци ќе остане ладна, за период до 24 часа и топла до 12 часа.Достапни во 12oz, 18 оз или 32 оз големини со три различни капак дизајни. - Секој производ е направен само за вас - на Располагање во 12 оз, 18 оз и 32 оз големини - Располагање со спорт, слама и да се справи со капак options - Направена со трајни бела, мат, обложени не ' рѓосувачки челик - Карактеристики двојно ѕидови вакуум изолација за да го држи ладни пијалоци до 24 часа или топла до 12 часа - BPA и Phthalate-Слободна Рака мие со топла сапуница вода **ПРО СОВЕТ** : Координирање на вашиот шише за вода со нашите ранци и tote кеси за on-the-go комплет кој ќе треба секој да зборува.Клучни Зборови : Модел, Сина, Лист, Теал, Аква, Тиркизна, Botany, Дизајн, Растенија, Цвеќе, Текстил.Исто така вика : Шишиња со Вода, од не 'Рѓосувачки Челик Шишиња со Вода, Изолирани Шишиња со Вода, од не' Рѓосувачки Челик Изолирани Шишиња со Вода .Празнична, Chevron, Флорални Отпечатоци, Морнарица, Теал И Сива дизајниран од страна на Megan Морис.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат