.

.

New
beeyuk 304 Храна одделение од нерѓосувачки челик изолација првенство, двоен ѕид изолација првенство и пијалаци југ, изолација од 24 часа да се задржи топло и ладно (Боја :

beeyuk 304 Храна одделение од нерѓосувачки челик изолација првенство, двоен ѕид изолација првенство и пијалаци

DEN 357.60

Количина на стоки
Достапно

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет, од нерѓосувачки челик избор, долгорочно топлина зачувување за 24 часа.Здрав избор на материјали, носат-отпорни, и мазна на допир.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : за Да се задоволат потребите на едно семејство, едно врела вода може да одговори на здравствените потреби на 8 чаши на ден, без чести врела вода.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ : Усвојување бела храна одделение силиконски за југ затка, безбедни и здрави, пренослив дизајн да го користите погодно, запечатени функција за да се спречи топлина дисипација. 24 ЧАСА ДОЛГОТРАЈНИ ТОПЛИНА ЗАЧУВУВАЊЕ И ЛАДНО ЧУВАЊЕ : Двојна употреба во сезони, едноставен и лесен.На литургија може да се користи за две сезони, чување на ладно и топло.МУЛТИ-УПОТРЕБА : Одличен партии, општествени собири, состаноци, црковните функции, училиштето настани, спортски настани, или било која друга општествена активност каде што треба да се продавница, транспорт, и да ја задржите течности во стабилна температура!.Име на производ : 304 од не 'рѓосувачки челик термички вакуум carafe Product капацитет од 1,5 LProduct материјал : 304 од не' рѓосувачки steel Scope на примена : топлина зачувувањето со топла вода, студена вода, за зачувување, beverages①When има топла вода, ве молиме користете го carefully②Do не ги содржи следниве видови на храна или пијалоци*Сув мраз, газирани пијалоци, Кинеска медицина*сок од Лимон и други корозивни сокови или пијалоци*Млеко и други млечни производи или храна за бебиња*Сув чај и плодот, па како да не го блокира јазот помеѓу устата на чашата и предизвика вода leakage Warm Забелешка : ● Ние само се продава Термо Carafe, нема други украси.● Поради различни мерни методи, не може да биде грешка од 1-2cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.● Поради светлината е снимен и прикажан поинаку, тоа ќе предизвика одредена боја разлика,која е неизбежна.Ова не е голем квалитет прашање.● Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да дадете пофалби и поддршка, ви благодариме.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат