.

.

New
EXCEART 288 Компјутери Loom Potholder Циклуси Ткаење Loom Циклуси Potholder Циклуси Ткаење Занает Циклуси со Повеќе Бои за DIY Занаети Материјали

EXCEART 288 Компјутери Loom Potholder Циклуси Ткаење Loom Циклуси Potholder Циклуси Ткаење Занает Циклуси со

DEN 350.16

Количина на стоки
Достапно

*Солидна боја плетење најлон јаже со добра еластична и durbaility. *Ткаење loom циклуси може да се игра еластична string игри може да биде особено корисна со деца кои се борат во училиштето, се dyslexic или кои се за учење на концепти како што се лево и десно, горе и долу. *Подобрување на умешност, ги охрабруваме да работат како тим и да се зголеми комуникациски вештини, се обучуваат вашето внимание, ткаење повеќе форми со прст јажиња сам или во парови употреба. *Можете да ткаат графика сакате со вашите пријатели, и јажиња се knotless и многу интересна, со часови забава. *Ткаење занает циклуси направени од премиум крпа материјал, ealstic и мека доволно за да се обезбеди долгорочна употреба и доволно кротоста да се осигура дека прстите не се повредени во забава.Description288 Pcs Ткаење Loom Циклуси Loom Potholder Циклуси Ткаење Занает Циклуси Занает Јамка Рефил за DIY Занаети Резерви (Повеќе Бои)Карактеристики Боја : Избрани.Материјал : Крпа.Големина : Прибл. 2.36x2.36x0.12 инчи.Пакет Including288 x Еластична Прстен Стрингови.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат