.

.

New
mamajingdeheng Топката Завртка SFU Топката Завртка+BF12 BK12 Име 23 24 за Моторни Седиште +Спојка за CNC Рутер (Боја : 1610 за NAME24, Водич Должина : 800mm)

mamajingdeheng Топката Завртка SFU Топката Завртка+BF12 BK12 Име 23 24 за Моторни Седиште +Спојка за CNC Рутер

DEN 662.40

Количина на стоки
Достапно

Висока прецизност висока густина.Голема разновидност и комплетно модели.Материјал : Gcr53 Имајќи Челик.Прецизност одделение : валани одделение C7. Ниска Триење,висока точност и долго оперативни живот.Пакет содржи : 1 x Топката Screw1 x HM12 c7 е 6001 лого со locknuts (Погоден за NAME23 или name24 мотор)1 x BF12 со circlip1 x D30 L40mm : 8x10mm Спојка( За други големини, ве молиме оставете порака.).

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат