.

.

New
Жените Пилатес Рамнотежа Fitball Јога Топки со Топката Пумпа за Фитнес Вежба Пилатес Тренингот Масажа Топката 45/55/65/75см (Големина : Сина 75см)

Жените Пилатес Рамнотежа Fitball Јога Топки со Топката Пумпа за Фитнес Вежба Пилатес Тренингот Масажа Топката

DEN 1905.36

Количина на стоки
Достапно

【 ПОВЕЌЕ намени】Одлична за Јога, Пилатес, како активни биро, столици или дома вежбање помошник.Вежба топката може да ги зајакнува мускулите, го подобрува држењето на телото, рамнотежа, и јадро стабилност, помага во спречување на грбот и ' рбетот болка.Единствена матрица масажа точка може да масажа на бебето тело, ублажување на анксиозноста и му помагаат на мозокот да расте.Задебелена ПВЦ топката, имајќи капацитет до 330lb, анти-пукна за безбедна употреба.Еколошки материјал, бесплатно на BPA и тешки метали.Може да се пумпа во минути со предвидени воздушна пумпа.Убаво опрема за Пилатес, јога, грбот и стомакот обука и релаксација. 2mm задебелена ПВЦ јога топката, имајќи капацитет до 330lb, погодно за дома вежбање, фитнес вежби, јога, Пилатес и, исто така, убаво играчка за деца.Подарок на воздушна пумпа за лесен и брз инфлацијата.Спецификација : Материјал : PVCColor : Пинк / Сино / Сребрена / Виолетова (изборен)Дијаметар : 45см / 55cm / 65cm / 75см (изборен)носивоста : 150kg / 330lb Package тежина : 500-1000g / 1.1-2.2 lb Package Листа : 1 * Јога Ball1 * Воздух Pump Product Име : Јога Ball Style : Smooth Size : Other Model Број : Fitball.

Карактеристики на стоката

Material:
PVC
Color:
Pink / Blue / Silver / Purple (optional)
Diameter:
45cm / 55cm / 65cm / 75cm (optional)
Bearing capacity:
150kg / 330lb
Package weight:
500-1000g / 1.1-2.2lb
Package List:
1 * Yoga Ball :
1 * Air Pump :
Product Name:
Yoga Ball
Style:
Smooth
Size:
Other
Model Number:
Fitball
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат