.

.

New
Не Mattingly New York Yankees Autographed Бејзбол - - Autographed Baseballs

Не Mattingly New York Yankees Autographed Бејзбол - - Autographed Baseballs

DEN 3599.76

Количина на стоки
Достапно

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed Baseballs.Оваа бејзбол е лично на рака потпишан од страна Не Mattingly.Тоа се дошло под покровителство на MLB Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Не Mattingly сувенири.New York Yankees сувенири.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат