.

.

New
За надворешни работи франко Харис Потпишан Фудбал, Мини Фудбал Вилсон Steelers Autograph HOF JSA - Autographed Топки

За надворешни работи франко Харис Потпишан Фудбал, Мини Фудбал Вилсон Steelers Autograph HOF JSA - Autographed

DEN 5663.76

Количина на стоки
Достапно

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Топки.За надворешни работи франко Харис Потпишан Фудбал, Мини Фудбал HOF JSA Steelers МАК Вилсон, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени за надворешни работи франко Харис сувенири.Питсбург Steelers сувенири.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат