.

.

New
Stubbs Коњ Сено Ролери

Stubbs Коњ Сено Ролери

DEN 516.00

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Stubbythene.Дизајн : Конус, Дупки.Должина : 24.41 во.Ширина : 9.84 во.Лесно Се Пополни Инка, Ги Ублажува Досада.Материјал : Stubbythene.Дизајн : Конус, Дупки.Должина : 24.41 во.Ширина : 9.84 во.Лесно Се Пополни Инка, Ги Ублажува Досада.Дупка Големина : 1.97 во.Облик : Конусна.Издржливи.Lidded, Бавно Ослободување.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат