.

.

New
Jacksing се Држиме Топката Играчка, Стрес Олеснување Играчки, Трајни 4pcs Високо Отпорни на Абење за Детето Дома Семејство, Деца(45mm, 1)

Jacksing се Држиме Топката Играчка, Стрес Олеснување Играчки, Трајни 4pcs Високо Отпорни на Абење за Детето

DEN 1718.40

Количина на стоки
Достапно

Стрес‑ослободување играчка, погодна за двете возрасни и деца да играат, вклучувајќи 4pcs на пакетот.Може да се фрли овие стап топки на ѕидот и се чека за нив да слезе и да ги фати.Фрлање на топката да се таванот ќе ви помогне да се опуштите кога ќе се збунети.Меки и не му наштети на детето, како и зајакнување на емоционална комуникација помеѓу родителите и децата.Совршен за рехабилитација и физиотерапија.Погоден за луѓето со опсесивно компулсивно растројство или висок стрес/вознемиреноста нивоа.Високо отпорни на абење и не пукне.Притисокот за ослободување топката може да се исцеди и да се одржи удобно.Функција : 1. Меки и не му наштети на детето, како и зајакнување на емоционална комуникација помеѓу родителите и децата.2. Може да се фрли овие стап топки на ѕидот и се чека за нив да слезе и да ги фати.Фрлање на топката да се таванот ќе ви помогне да се опуштите кога ќе се збунети.3. Високо отпорни на абење и не пукне.Притисокот за ослободување топката може да се исцеди и да се одржи удобно.4. Стрес‑ослободување играчка, погодна за двете возрасни и деца да играат, вклучувајќи 4pcs на пакетот.5. Совршен за рехабилитација и физиотерапија.Погоден за луѓето со опсесивно компулсивно растројство или висок стрес/вознемиреноста нивоа.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Држиме Ѕид Ball Material : TPRColor : Прозрачна 4-комбинација на бои (Транспарентен, портокалова, сина, зелена)Пакет Листата : 4 x Лепат на Ѕидот Топката.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат