.

.

New
visesunny Расклопна Перење Кошница Тропски Пурпурна Цвет Дланка Големи Перење Забавува со Рачка Играчки и Облека Организација за Бања, Спална соба, Дома, во ученичкиот

visesunny Расклопна Перење Кошница Тропски Пурпурна Цвет Дланка Големи Перење Забавува со Рачка Играчки и Облека

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

ДВОЕН СЛОЈ 600 D ОКСФОРД ТКАЕНИНА - Направена од тешки-должност двојно обложени 600 D Оксфорд ткаенина со водоотпорен ЈП слој во внатрешноста, ова перење забавува торба заштитува себеси од расцепен и поделба под притисок.ALUMIUM ДРШКА СО МЕК ЗАФАТ - На лесни и меки зафат се справи со дизајн на перење кошеви обезбедува комфорни и издржливи користење на искуство.Алуминиум справи и перење кошница е цврсто поврзана за лесно носење и долготрајни.ВИТКАЊЕ TOTE ПЕРЕЊЕ ТОРБА - Расклопна и разноврсна функција го прави корисна и полесно да се носат од колеџ стан да laundromat и практични за лесно складирање кога не е во употреба, не преземе дополнителни простор.ДИМЕНЗИИ - 12.6"L x 11"W x 22.7"H(не вклучувајќи ринг со Кол.6.5").Голем капацитет доволно да се одржи неделна перење.Дали треба да се соберат вашиот перење, уредно вашата облека или ставање далеку играчки, нашите пространи перење попречи е наједноставниот и повеќето ефикасно решение.МОДЕРНИОТ ДИЗАЈН И PRATICAL ВО УПОТРЕБА : Се ослободи од гломазна перење кошница од сега па натаму!!Оваа количка за перење кошница е дизајниран за чување потреби.Преносни облека забавува за Колеџ домови, станови, Апартмани, Хотелот престој, Бебе градинки, Нови простории и Шопинг. ***БРЕНД***VISESUNNY значи обезбедување на жив модел и стилски стил за количка за преносни Перење Забавува.Во исто време, исто така, се залага за оптимистички став и страст кон животот.***ADVENTAGE*** ДЕБЕЛА ОКСФОРД МАТЕРИЈАЛ Направен од висок квалитет на платно, лесен и издржливи.Водоотпорен ЈП слој внатрешен, што за да се постигне ефект на влага отпорни.Исклучителна workmanip, нека клиенти искуство подобри производи.Помогне да се задржи формата.Покрај тоа, црна внатрешност е нечистотија-доказ.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Оваа перење забавува може да се одржи многу перење,погоден за 3 до 6 луѓе.Тоа може да се сместат облека, крпи, чорапи, играчки, кукли, книги, чевли, закуски и други дребулии за дома ученичкиот дом и патување.MULTIFUNCTIONS Нашите перење забавува може да се користи како облека, торби за чување валкана облека, за Перење отпадоци и шопинг кеси за чување на сите видови на дребулии.Освен Тоа, може да се како Дома Текстил Складирање, Играчка Складирање, Играчка за отпадоци,Играчки кутија ,Дете забавува, Перење Кошница,Бебе Производ за Складирање и домашно Милениче Производ за Складирање.ПОСИЛНИ се СПРАВУВА Рачките се дизајнирани со засилен конекција, така што тие нема да се скрши кога ќе ги укине перење забавува.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Моден персоналните дизајн ќе биде подарок за жени, мажи, момчиња, девојки и деца, совршен за градинка, дом, канцеларија, занает соба или перење кошница.Тоа не само што помага вие и вашите пријатели уживате во неговото користење чување на генерализирање, но, исто така, може да биде подобро дома декор.***ПЕРЕЊЕ СОВЕТИ***Ги чисти само, не користете абразивни почиста.Не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети водоотпорен слој.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат