.

.

New
KATEI ПРИКАЗНА Мрежа Перење Кеси за Delicates со Посебен Случај Сет од 2 Патување Складирање Организира Торба, Облека за Перење Торби за Перење Блуза Градник Трикотаж Пори

KATEI ПРИКАЗНА Мрежа Перење Кеси за Delicates со Посебен Случај Сет од 2 Патување Складирање Организира Торба,

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

[Трајни Патни Торби за Перење, исто така, може да се користи како пакување коцки, пакување организаторите време на патувањето.Кога одите на патување или кампување да се направи патување повеќе удобен и концизен.На перење кеси, исто така може да се користи како домаќинство организација торби за облека, играчки, итн. [3 Мрежа Дизајн] ентериерот е дизајниран со 3 прегради за чување облека за различни големини на овој Перење перење торба.Тоа не е само анти-ликвидација но, исто така, се попогодни за сушење. [Пакет вклучувајќи] Сет од 2 mesh delicates перење кеси, Тоа може да ги реши дневните потреби добро.Една големина Diam.е 18.89 X 12.2 X 11.41 Инч .Ние сме убедени со нашата мрежа Перење Торба.Но, ако поради некоја причина не ви се допаѓа тоа како многу како што го правиме, ве Молиме контактирајте со нас, и ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа.Пред употреба, облека ќе биде обвиткана со други алишта.Прекумерна влечење за време на перење може да предизвика деформација и носат.По употребата, се спречува облека од twining, ја штити облека од деформација, и го продолжува работниот век.По употреба, ве молиме да се исуши на перење кеса и да го зачувате.Не се стави во посочената метални делови, во спротивно, тоа може да предизвика оштетување на мрежа површината.Ве молиме избегне висока температура и изложување на сонце за да се избегне стареењето.Не контактирате овој миење торба со корозивни хемикалии за да се избегне корозија.Не користите Перење нето мрежа измијте перење торба за која било друга цел од одредена цел.Пренослив дизајн, лесно да се носат и се откажам.Виси чување и сушење, висока practicability.Може да се закачи на страната на машина за перење за лесно складирање на дневни промени, Може да бидат обесени на облека за железнички лесно сушење.Внатрешни 3-cell дизајн, Место облеката од различни големини.Анти-ликвидација, се попогодни за сушење.Топли Совети.По употреба, ве молиме да се исуши на перење кеса и да го зачувате.Не се стави во посочената метални делови, во спротивно, тоа може да предизвика оштетување на мрежа површината.Ве молиме избегне висока температура и изложување на сонце за да се избегне стареењето.Не контактирате овој миење торба со корозивни хемикалии за да се избегне корозија.Не користите Перење нето мрежа измијте перење торба за која било друга цел од одредена цел.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат