.

.

New
Среќен Божиќ Златни Ѕвезди Перење Торба Патување Перење Ранец со Прилагодливи Рака Мие Тешки Големи Drawstring Перење Ранци за Жени Мажи Студентите Colleage

Среќен Божиќ Златни Ѕвезди Перење Торба Патување Перење Ранец со Прилагодливи Рака Мие Тешки Големи Drawstring

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

【Лесни & Преносни】Оваа перат алишта ранец е едноставен, модерен и лесен.Тоа има рачка на страна, на врвот на рака и рамо, рака на грбот.Можете да изберете на кој начин сакате да го користите.Во прилог, на рамо, рака е прилагодлив, може да се прилагоди според вашата висина. 【Функција и Примена】Оваа тешка должност перење ранец е практично мулти-функционални ранец, тоа не само што може да се користи за складирање на облека, но, исто така, може да се користи како една патна торба или кампување ранец.Освен тоа, може да се закачи на вратата, или стави го во купатило, дневна соба, спална соба, итн. 【Издржлив Материјал】 Оваа перат патување перење ранец е направен од 600 D Оксфорд ткаенина која е издржлив, солза-отпорни и водоотпорен.Постои drawstring дизајн на џеб и webbing се справи.Покрај сите рака засилен со крстот крои.Не грижете се, тоа ќе биде раскинат лесно. 【Поголем Капацитет】големината на нашата патна торба за перење е 14.5*29.3 инчи ( D*H ).Овој голем перење торба лесно може да се вклопи во вашата облека, крпи, дете играчки, итн.Постои внатрешен џеб со патент.Ако излезат со перење торба, може да се стави лични предмети, како што се мобилни телефони, картички, копчињата и другите предмети во овој внатрешниот џеб за да се осигура дека тие не ќе бидат изгубени. 【Стилски Дизајн】Различни стилови за печатење на обрасци, и декоративни и практични. ** Дали сте студент кој треба да се земе облека дома за мајката да се мијат, или студентски/возрасен кој го зема облека за перење соба со себе, ќе треба практично перење ранец.Тоа е идеална торба за на колеџ, граници и стан dwellers или секој кој сака торба за перење кошеви. ** Зошто да го одберете нашиот Среќен Божиќ Златни Ѕвезди перење ранци? 1. Капацитет : 14.5*29.3 инчи ( D*H ).Овој производ е голем, има една главна торба, еден внатрешен џеб.Главната торба лесно може да се вклопи во вашата облека, крпи, дете играчки, итн.Внатрешниот торба може да се одржи мобилни телефони, картички, копчиња или други предмети. 2. Материјал & Издржливост : целата перење ранец е направен од 600 D Оксфорд ткаенина, кој е силен, издржлив, солза-отпорни и водоотпорен.Оваа тешка должност перење ранец може да се мијат.Сите рака засилен со крстот крои, па нема потреба да се грижите за крои дел кршење.3. Дизајн Карактеристики : Справи со : голема торба за перење е опремен со webbing рачка на страна и на врвот се справи со рака.Дршката на страната ви овозможува да ги укине торба, а на врвот се справи ви овозможува да се откажам чантата насекаде, како што се зад бања вратата.Прилагодливи рамо, рака : На перење торба е исто така опремен со двојно рамо ремени, можете да го носат на вашето рамо или рачни, лесен за употреба кога ќе излезе.Што е најважно, тоа е прилагодлив.Стилот : Сите видови на модели, едноставно, симпатична, итн. 4. Прилики : На перење ранци функција со модерен дизајн се практични мулти-функционални ранец, тие се погодни за жени, мажи и студентите за чување облека, тоа исто така може да се користи како една патна торба или кампување ранец.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат