.

.

New
3 Ниво Свадба Булчински Партија Дрво/Дрвени Торта Стојат Display/Служат - Бела Потресени - Декоративни Гроздобер Дрвени Селски Торта/Cupcake Колачиња/Muffins Екранот

3 Ниво Свадба Булчински Партија Дрво/Дрвени Торта Стојат Display/Служат - Бела Потресени - Декоративни Гроздобер

DEN 876.00

Количина на стоки
Достапно

Страна Направена во САД од цврсто дрво.Тешка цврсти дрвени застане за да се прикаже вашата свадба торта или cupcakes.Привлечен потресени заврши - Овој објект исто така е достапен во многу други големини и бои.Три пластовидно парчиња : 22" x 22" - 16" x 16" и 10" x 10".Поради природата на овој производ се рачно изработени од цврсто дрво и рачно насликани/заврши, мала варијација во изгледот може да се случи.Овој производ е произведен од страна на Меѓународните Giftware Corporation.Ние рака изберете секој парче од граѓа која ние ги користиме во потрага на единствена карактеристика детали каде визуелна привлечност на дрво е потребно.Ние мелница сето тоа во нашата Калифорнија, САД работилница за различни големина таблите, кои се користат за насликана на дрво уметност, giftware или дома décor производи.Тоа е многу работа за да се добие едно парче на својата завршна фаза, но овој процес гарантира нашата висок стандард на квалитет на производи ние со гордост производство.Овој производ е достапен во широк спектар на бои и големини.

Карактеристики на стоката

Неодамнешно

Купувачи како што сакаат