.

.

New
4K 1 во 8 Од HDMI Splitter, 8 Начин HDMI Трупци Сигнал Дистрибутер со Full HD 4K 2K, HDCP 1.4, 3D Поддршка, Дупликат/Огледало 4K Екрани(Црна)

4K 1 во 8 Од HDMI Splitter, 8 Начин HDMI Трупци Сигнал Дистрибутер со Full HD 4K 2K, HDCP 1.4, 3D Поддршка,

DEN 1250.16

Количина на стоки
Достапно

HD Multimedia Interface Splitter : На 1x8 HD Multimedia Interface splitter може истовремено да се дистрибуираат еден HD Multimedia Interface сигнал на две UHD монитори.Супериорни Перформанси : Поврзете 8 4 K UHD HD Multimedia Interface следи во исто време и споделување на 4 K HD Multimedia Interface содржина преку 1/8 излез HD Multimedia Interface splitter.Компатибилен : На 1x8 SP 4 K HD Multimedia Interface splitter е HDCP 1.4 во согласност и HD Multimedia Interface 1.4 согласност.Бидете сигурни дека ќе може да се види на сите дигитално заштитени (HDCP) содржина на сите набљудувачи.Широка Примена : Уживајте во HDCP заштитени содржини од за Оган Стап, за Оган во ЖИВО, и многу повеќе!.Едноставна Операција : Plug and Play.Не софтвер е потребно.Се препорачува кабел должина да биде не повеќе од 49 нозете за да се добие оптимален квалитет на сликата.Како да го Користите : Поврзување на напојување, вклучете го прекинувачот за употреба.Спецификација : Предмет Тип : HD Multimedia Interface Splitter Материјал : Алуминиум Легура Напон : 100-240 V Видео Формат : 8/10/12 Битови Темна Боја Максимална Трансфер го Оценувате : 3.4 Gbps Поддршка : 480i/576i/480p/576p/720p/1080i/1080p/4k пропусниот Опсег : 2.5 GHz Пакет Листа : 1 x HD Multimedia Interface Splitter 1 x Кабелот за Напојување 1 x Опис .

Карактеристики на стоката

Item Type:
 HD Multimedia Interface Splitter
Material:
 Aluminium Alloy
Voltage:
100-240V
Video Format:
8/10/12 Bits Dark Color
Maximum Transfer Rate:
3.4Gbps
Support:
480i/576i/480p/576p/720p/1080i/1080p/4k
Bandwidth:
2.5 GHz
Package List:
1 x HD Multimedia Interface Splitter :
1 x Power Cord  :
1 x Description  :
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат